Dom

ROLF AUTO TECH (CHANG ZHOU) CO.LTD

Profil firmy
Rolf Auto Tech powstaje na bazie MengZhiDa Auto Motor Manufacturing Co.Ltd, specjalizującej się w alternatorach samochodowych, rozrusznikach Motors i ich komponentach od ponad 10 lat, została znaleziona w 2004 r., Znajduje się w strefie rozwojowej ChangZhou, składa się z 3 warsztatów zajmujących całkowitą powierzchnię 57000 metrów kwadratowych, w którym integruje się badania naukowe, rozwój produktów, produkcja, marketing jako jedna, silna siła techniczna, zaawansowane urządzenia produkcyjne, kompletne środki testowe, doskonałe produkty i skuteczne zarządzanie oraz umiejętne poszukiwania dały nam niezwykły postęp, dzięki wysiłkom lat spośród wszystkich członków Rolfa jest teraz potężny w badaniach, opracowywaniu, testowaniu i produkcji. Stanowiło to doskonałe wyposażenie sprzętowe i programowe. Specjalizujemy się w produkcji ponad 3000 odmian filtrów, które nadają się do wszystkich typów pojazdów, w tym alternatorów, rozruszników, armatur, wirników, napędu rozruchowego. Regulatora, prostownika. Zawsze zapewnia producentom samochodów i na rynku wtórnym wysokiej jakości produkty. Produkty są eksportowane do Europy, Ameryki, Afryki, Australii itp. Nasza wysoka jakość, znakomite produkty i doskonała obsługa uzyskują odpowiednie uznanie klientów i nawiązaliśmy długotrwałe i stabilne relacje współpracy.
Stworzyliśmy doskonały system kontroli jakości i uzyskaliśmy certyfikaty systemu jakości ISO / TS16949. I ściśle wykonuje zarządzanie potwierdzeniem autentyczności międzynarodowego systemu jakości ISO / TS16949, dzięki czemu produkt osiąga najwyższą jakość.
Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wymagania klientów. Staramy się aktywnie wprowadzać program satysfakcji klientów (CS), uczestnicząc w budowaniu krajowej marki przemysłowej, podnosząc poziom satysfakcji klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć większy wkład w społeczeństwo i państwo.
Zobacz więcej O nas
nasza firma
Rolf Auto Tech powstaje na bazie MengZhiDa Auto Motor Manufacturing Co.Ltd, specjalizującej się w alternatorach samochodowych, rozrusznikach Motors i ich komponentach od ponad 10 lat, została znaleziona w 2004 r., Znajduje się w strefie rozwojowej ChangZhou, składa się z 3 warsztatów zajmujących całkowitą powierzchnię 57000 metrów kwadratowych, w którym integruje się badania naukowe, rozwój produktów, produkcja, marketing jako jedna, silna siła techniczna, zaawansowane urządzenia produkcyjne, kompletne środki testowe, doskonałe produkty i skuteczne zarządzanie oraz umiejętne poszukiwania dały nam niezwykły postęp, dzięki wysiłkom lat spośród wszystkich członków Rolfa jest teraz potężny w badaniach, opracowywaniu, testowaniu i produkcji. Stanowiło to doskonałe wyposażenie sprzętowe i programowe.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Rodzaj działalności

Producent

Ilość pracowników : >100

Coroczne wyprzedaże : 5M-10M

Rok założenia : 2004

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Delco Remy Alternator na sprzedaż